ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Раді вітати Вас на сторінці Харківської загальноосвітньої школи №98!

Відважившись подорожувати в просторі і часі, ви потрапили на сайт організації, в якій живуть, працюють і трудяться (тобто перемагають труднощі) неординарні Люди. Оцінити наші можливості, інтелектуальні напрацювання, запас життєвих сил, шкалу цінностей ви зможете в тому випадку, коли зрозумієте фундаментальну позицію нашої діяльності.
  Ми, згуртований колектив однодумців: батьків, вчителів, останній дзвоник
учнів, розбудовуємо школу як районний освітньо-культурний центр, в якому створюються умови для формування лідерів з високими інтелектуально-духовними показниками, задовольняються потреби творчої самореалізації кожного учасника навчально-виховного процесу та встановлюються гуманні взаємодії з громадськістю району й міста з метою популяризації здобутих знань і життєвої філософії. Наша школа є відкритою системою і завжди готова до діалогу, схвалює, і навіть чекає, на конструктивну критику. Впродовж останніх років нас переслідували невдачі й успіхи, періоди емоційної відкритості й навпаки – відчуженості. А от сьогодні виникло бажання показати свої таланти світу, перевірити їх на ринку творчості – нам захотілося бути почутими й побаченими. Тому не забудьте залишити свої коментарі в гостьовій книзі сайту, будемо дуже вдячні!

Наш девіз:

/Files/images/IMG_0009.jpg

“ НЕ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ УЧИТИ, А ДЛЯ ТОГО, ЩОБ УЧИТИСЯ.”   /Files/images/6А.jpg

У школі працює 49 учителів, в т. ч.: спеціалістів вищої категорії - 13 учителів,
спеціалістів І категорії - 19 учителів,
спеціалістів ІІ категорії - 10 учителів,
спеціалістів - 7 учителів. Мають педагогічні звання: "Учитель-методист" - 2 учителя,
"Старший учитель" - 7 учителя. /Files/images/IMG_0408.jpg/Files/images/DSCN3362.JPG Профільність навчання: природничо - математичний ,
історико - правовий. Тема, над якою працює школа: „Підвищення ефективності навчально-виховного процесу шляхом впровадження сучасних освітніх інноваційних технологій”. У школі функціонують гуртки та секції: - малювання,
- футбол,
- баскетбол,
- юних інспекторів дорожнього руху. /Files/images/DSCN3374.JPG/Files/images/Изображение 098.jpg