Рекомендації батькам учнів:

1. Для підтримання позитивного емоційного стану та змістовного наповнення дозвілля дітей дошкільного та молодшого шкільного віку:

· дотримуватися встановленого режиму дня; · урізноманітнювати ігрові, рухливі, розвивальні види діяльності; · читати та обговорювати дитячі літературні твори; · створювати умови для занять дітей образотворчої діяльності (малювання, розфарбовування, ліплення тощо); · повторити завдання, що раніше виконували діти у зошитах-прописах; · контролювати час перебування дитини біля комп’ютера (не більше 12 хвилин), телевізора.

2. Здійснювати контроль за виконаною дітьми роботою (прослухати переказ змісту художніх творів, перевіряти виконання письмових завдань, ставити запитання, подані у підручнику після творів та текстів параграфів).

Також звертаємо увагу батьків, що час, відведений для навчання удома, повинен кожного дня становити для учнів: 2-го класу - не менше 45 хв.; 3-го класу - не менше 1 год. 10 хв.; 4-го класу - не менше 1 год. 30 хв.; 5-6-го класу - не менше 2 год. 30 хв.; 7-9-х класів - не менше 3 год.; 10-12-х класів - не менше 4 год.