Шкільна форма

З метою створення відповідної академічної атмосфери в школі, зміцнення організаційної культури, покращення дисципліни, зменшення рівня соціальної напруги серед учнів школи, в школі введено єдину шкільну форму чорного кольору та єдину спортивну форму на уроках фізичної культури (чорний низ , білий верх). На лівому рукаві повинен бути нашитий шеврон з емблемою.

/Files/images/%D0%A1%D0%BB%D0%B0%D0%B9%D0%B412_t.jpg

Загальне використання шкільної форми у школі під час навчання є обов'язковим. Введення шкільної форми або повернення до неї є загальноєвропейською тенденцією освітніх закладів. За результатами досліджень шкільна форма на 30% підвищує дисципліну та значно зменшує соціальну напругу між учнями. Якщо учень змінив школу, ніхто не може примусити його змінити шкільну форму за умови, якщо його форма відповідає загальним вимогам.

П О С Т А Н О В А
від 22 серпня 1996 р. N 1004
Київ
Про запровадження шкільної форми
для учнів середніх закладів освіти На виконання Указу Президента України від 12 червня 1996 р. N
417 ( 417/96 ) "Про шкільну форму для учнів середніх закладів
освіти" Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є: 1. Затвердити зразки шкільної форми для учнів середніх
закладів освіти за моделями, запропонованими Міністерством
промисловості, Міністерством освіти, Міністерством економіки,
Міністерством охорони здоров'я, згідно з додатком. 2. Шкільну форму для учнів середніх закладів освіти
запроваджувати поетапно: у 1-3 (4) класах - з 1 січня 1997 р.,
5-11 (12) класах - з 1 вересня 1997 року. 3. Міністерству економіки, Міністерству промисловості,
Міністерству освіти, Міністерству фінансів разом з Радою міністрів
Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та
Севастопольською міськими державними адміністраціями:
у місячний термін здійснити розрахунки потреби у шкільній
формі з визначенням обсягів та відпускної ціни;
визначити порядок адресного продажу шкільної форми. 4. Міністерству промисловості разом з Радою міністрів
Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та
Севастопольською міськими державними адміністраціями визначити
підприємства, на яких буде виготовлятися шкільна форма, і
забезпечити пошиття із тканини вітчизняного виробництва. 5. Установити, що діти-сироти, діти, які залишилися без
піклування батьків, у тому числі ті, що перебувають під опікою
громадян, забезпечуються шкільною формою безплатно відповідно до
норм, передбачених для цієї категорії дітей.