Учителі школи

Вчителі школи

Навчально-виховний процес у школі здійснює 41 педпрацівник, із них 39 учителів мають вищу педагогічну освіту і 2 учителя має середню спеціальну освіту
.За кваліфікаційними категоріями:
- спеціаліст вищої категорії – 15 педпрацівників;
- спеціаліст І категорії – 14 педпрацівників;
- спеціаліст ІІ категорії – 3 педпрацівників;
- категорія «спеціаліст» - 7 педпрацівників.
 Педагогічні звання «старший учитель» мають 7 учителів, «учитель-методист» - 2 учителі. Тобто, 75% вчителів мають вищу та першу кваліфікаційні категорії, що дозволяє забезпечити високий рівень навчально – виховного процесу.
  За стажем роботи педагогічний колектив поділяється на вчителів, які працюють:
- до 3- х років – 4 учителі;
- 3-10 років – 8 учителів;
- 10-20 років – 10 учителів;
- 20 і більше – 19 учителів.
 Таким чином , 95% вчителів мають великий досвід роботи та спроможні забезпечити високу якість знань учнів.
Професійний рівень педагогічних працівників
 Про підвищення рівня професійної майстерності вчителів свідчать результати атестації: у 2010 році в школі атестувались 5 вчителів, у тому числі в черговому порядку – 5, у позачерговому –

1.
За результатами атестації 2007 рік 2008 рік 2009 рік 2010 рік
Всього атестовано 3 11 5 6
Встановлено кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії» 1 - - 1
Підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії» - - - 1
Підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії» - 3 2 2
Встановлено кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії» 1 1 3 -
Підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» 1 1 - -
Встановлено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» - 3 - -
Встановлено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та підтверджено звання «старший учитель» - - - -
Підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та підтверджено звання «старший учитель» - - - 1
Встановлено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та присвоєно звання «старший учитель» - 3 - -
Підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та підтверджено звання «учитель-методист» - - - 1

Таким чином, станом на 25.05.2010 року в школі з 41 педагогічного працівника, які проходили атестацію з 2005 до 2010 роки, мають кваліфікаційні категорії:
2.
Вищу Першу Другу Спеціаліст Визначено ставки Старший учитель Учитель-методист
14(36%) 17(44 %) 3(8%) 5(12%) 2757 7(18%) 2(5%)

Відповідно до п. 8.3 Типового положення про атестацію педагогічних працівників України (з доповненнями та змінами, затвердженими наказом Міністерства освіти України від 01.12.1998 № 419) ушколі практикується протокольна атестація педагогічним працівникм, які не претендують на підвищення кваліфікаційної категорії, визначеної за результатами попередньої атестації. Так, у 2010 році із 6 вчителів, які атестувалися – 3 вчителі атестувалися протокольно. Отже, видно, що за останні роки рівень професійної майстерності вчителів значно зріс. Усі вчителі своєчасно пройшли курси підвищення кваліфікації, узгоджені перспективні плани підвищення кваліфікації педагогічних працівників із атестацією педкадрів. На кінець поточного навчального року більше половини (80%) педпрацівників школи мають вищу та І кваліфікаційні категорі, що на 4% краще попереднього року.
 Адміністрацією закладу відвідано 248 уроків, з них: на високому рівні проведено 137 уроків, на достатньому – 95 уроків, на середньому – 16.